05.11.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Dziś o godzinie 17:30 zapraszamy na różaniec.

 

2.     Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzanie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

 

3.     Za dwa tygodnie rozpoczną się w naszej wspólnocie Misje Parafialne. Na tę okazję przygotowaliśmy dla naszych parafian ulotki informacyjne. Osoby chętne do przekazania ulotek w swoim bloku lub klatce schodowej prosimy o kontakt w zakrystii.

 

4.     Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś  na Mszę św. o godzinie 18:00. W trakcie Mszy św. wręczenie indeksów, a po zakończeniu Mszy św. spotkanie w bibliotece.

 

5.     W najbliższą sobotę 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Z tej racji w Świątyni Opatrzności Bożej o godzinie 9:00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem J. Em. Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. W tym dniu modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę. Zapraszamy na Msze św. w naszej parafii o godzinie 8:00, 11:00 i 18:00. O 19:00 koncert z cyklu „Muzyka u św. Katarzyny” pt. „Męstwo, odwaga, miłość”. Zapraszamy.

 

6.     Za tydzień w niedzielę można złożyć ofiarę na tacę na cele inwestycyjne parafii. Po Mszach św. będą kustowali wolontariusze z Hospicjum św. Krzyża.

 

7.     W środę po Mszy św. o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie w Sali pod plebanią Stowarzyszenia Przedsiębiorców Chrześcijańskich.

 

8.     W tym tygodniu w liturgii:

  • W czwartek Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • W piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • W sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa