24.09.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    W związku z odbywającym się Rokiem Narodowego Kongresu Trzeźwości, w dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Modlitw o Trzeźwość Narodu.

 

2.    Także dzisiaj zgodnie z zapowiedzią, po Mszy św. będzie prowadzona zbiórka do puszek z przeznaczeniem na remont zniszczonej przez pożar zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Bóg zapłać za składane ofiary.

 

3.    Dzisiaj zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godzinę 17:30.

 

4.    Po Mszy wieczornej, o godzinie 19:00 koncert u św. Katarzyny. Tym razem będą to tańce i śpiew pod platanem: „Plenerowy bal u św. Katarzyny”.

 

5.    Od tego miesiąca zapraszamy na spotkania modlitewne Wspólnoty św. Charbela. Najbliższa środa i każda następna, ostatnia środa miesiąca po Mszy św. o 18:00. Bardzo serdecznie zapraszamy.

 

6.    Następna niedziela jest pierwszą niedzielą października. Po Mszy św. o 11:00 zapraszamy dzieci z rodzicami na piknik rodzinny „Pożegnanie lata”. Wieczorna Msza św. o 18:00 to uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Akademickiego wraz ze studentami i władzami uczelni SGGW. Przez całą niedzielę zapraszamy po Mszach św. do Dzwonnicy, gdzie będzie można nabyć Różańce oraz rozważania pomocne do odmawiania Modlitwy Różańcowej. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na parafialne „Caritas”.

 

7.    W tym tygodniu w liturgii:

  • Poniedziałek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana
  • Środa – wspomnienie św. Wincentego A Paulo, kapłana
  • Czwartek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • Piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • Sobota – wspomnienie św. Hieronima, doktora kościoła