19.02.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W niedzielę za tydzień 26.02. w przededniu Dnia Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych, odbędą się pod Pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego przed naszym kościołem okolicznościowe Uroczystości. Początek o godzinie 13:30. Spodziewamy się udziału przedstawicieli MON, Dzielnicy Ursynów, szkół. Wszystkich zapraszamy do licznego udziału. Z przyczyn oczywistych prosimy o nieparkowanie samochodów w pobliżu pomnika.

2.14 lutego minęło 30 lat od śmierci ks. Bronisława Bozowskiego – „Przyjaciela ludzi”. Ks. Bronisław słynął z prostoty, serdeczności, ubóstwa. Swą dobrocią i autentyczną świętością pozyskiwał dla Boga obojętnych, zagubionych ludzi. Zmarł podczas modlitwy. Władze naszej Archidiecezji zezwalają, aby modlić się o wyniesienie kapłana Bronisława do chwały ołtarzy. Tekst modlitwy w tej intencji znajdziemy przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do zabrania tego tekstu i modlitwy.

3. W tym tygodniu w środę 22.02. przeżywamy w liturgii Święto Katedry św. Piotra Apostoła, a w czwartek 23.02 będziemy obchodzić Wspomnienie św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika.