18.03.2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1.    Dzisiaj rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne – renowacje misji parafialnych. Rekolekcje prowadzi o. Antoni Paździorko – redemptorysta. W niedzielę Msze św. z naukami ogólnymi, o 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z nauką pasyjną. Od Poniedziałku do środy, Msze św. rekolekcyjne o 9:00 i 18:00. Spowiedź podczas Mszy św. od 17:30 do ostatniego penitenta. Nie odkładajmy spowiedzi na później i już dziś korzystajmy z Sakramentu Bożego Miłosierdzia.

 

2.    W najbliższą środę po zakończeniu Mszy św. wieczornej, zapraszamy studentów i wszystkich chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu.

 

3.    W piątek 23.03. o godzinie 18:30 rozpocznie się Droga Krzyżowa „w plenerze”. Wyruszamy spod Domu Studenckiego „Bazyliszek” i tradycyjną trasą zawracamy do Kościoła.

 

4.    Przez cały Wielki Post można wesprzeć osoby potrzebujące pomocy materialnej. Prosimy o składanie darów rzeczowych do kosza przy figurze św. Antoniego a ofiarę postną do puszki.

 

5.    Zapraszamy na pielgrzymkę do Torunia, która odbędzie się 14 kwietnia – szczegóły na plakacie, a zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 

6.    Za tydzień Niedziela Palmowa. Podczas wszystkich Mszy św. poświęcenie palm. Procesje z palmami przed Mszą św. o 11:00 i 12:30.

 

7.    Również w niedzielę za tydzień, po wieczornej Mszy św., zapraszamy na koncert z cyklu „Muzyka u św. Katarzyny” zatytułowany „Crucifixion” – pieśni Wielkiego Postu śpiewane w Warszawie XVIII i XIX wieku.