14.05.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 12:30 grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do Pierwszej Komunii św. Dzieci i rodziców zapraszamy do udziału w Mszy św. o godzinie 18:00 przez cały tzw. „biały tydzień”. Grono dzieci, które dziś pierwszy raz przyjmują do swoich serc Pana Jezusa i ich rodziców i ktrwnych polecamy naszym modlitwom.

2.    Za tydzień w niedzielę 21.05. Rocznica Pierwszej Komunii św. Dzieci rocznicowe i wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Mszę św. o godzinie 12:30.

3.    W najbliższy wtorek 16.05. przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa i Metropolity Warszawskiego zostanie odprawiona tego dnia w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie przy ul. Rakowieckiej o godzinie 18:00.

4.    W sobotę 20 maja w ramach akcji Noc Muzeów, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza na Noc Otwartą Domu Arcybiskupów Warszawskich. Tego dnia będzie również możliwość zwiedzania naszej parafialnej świątyni, jako jednego z najważniejszych zabytków dzielnicy. Zapraszamy od godziny 19:00.

5.    W ubiegłą sobotę na Jasnej Górze przed Cudownym Obrazem Matki Bożej nasza parafia została zawierzona Panu Bogu przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny. Dziękujemy Bogu za tę wielką łaskę i prosimy Naszą Matkę o nieustającą opiekę nad nami.

6.    24 czerwca (sobota) serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium w Gietrzwałdzie. Będzie to w 140 rocznicę jedynych w Polsce potwierdzonych przez Kościół objawień NMP. Bliższe informacje na plakacie oraz w kancelarii.