26.11.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.    Dziś ostatni dzień Misji Parafialnych. Zakończenie Misji podczas Sumy o godzinie 12:30. Czcigodnym Ojcom Misjonarzom wyrażamy wdzięczność za trud posługi, sprawowanie Eucharystii, a szczególnie głoszenie Słowa Bożego. Dziękujemy i przyrzekamy modlitwę.

 

2.    Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego – Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt oddania rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

 

3.    W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele okres Adwentu.

 

4.    Z satysfakcją informujemy, że dwaj nasi parafianie – ministranci – Jakub Cichosz i Mateusz Lemieszek ukończyli kurs lektorski i w najbliższą niedzielę 3.12. o godzinie 16:00 w Kościele Seminaryjnym przy Krakowskim Przedmieściu otrzymają z rąk J. Em. Ks. Bp. Rafała Markowskiego promocję na lektorów.

 

5.    Od najbliższego czwartku opiekun akademicki ks. dariusz rozpoczyna dyżury duszpasterskie dla studentów SGGW. Zapraszamy w czwartki w godzinach 15:00-16:00 do pokoju „Soli-Deo” w kampusie studenckim.

 

6.    W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie modlitewne Wspólnoty św. Charbela.

 

7.    W tym tygodniu I-szy piątek miesiąca. O godzinie 18:00 Msza św. do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. Adoracja i Uwielbienie Najświętszego Serca Pana Jezusa. W pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 18:00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi wraz z nabożeństwem pierwszosobotnim (Fatimskim).

 

8.    Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na potrzebę Seminarium Duchownego w Warszawie.

 

9.    W tym tygodniu w liturgii w czwartek, przypada Święto św. Andrzeja Apostoła.