16.04.2017r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W pierwszy dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego nie będzie Mszy św. o godzinie 8:00. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę. Jutro niedzielny porządek nabożeństw. Tradycyjnie w drugi dzień świąt modlimy się w intencji KUL-u i zbieramy ofiarę na potrzeby Uczelni.

2. Za przygotowanie wystroju Grobu Pańskiego i Ciemnicy pod kierunkiem ks. Dariusza, serdecznie dziękujemy p. Małgorzacie Dałek, p. Pawłowi Uriaszowi, p. Tomaszowi Wilamowskiemu i młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Wszystkim kapłanom Bóg zapłać za celebracje nabożeństw i posługę w konfesjonale. Osobno dziękuję p. Krzysztofowi Sarwasowi, p. Janowi Szumilasowi, p. kościelnemu Januszowi Stankiewiczowi oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Liturgii.

3. Do niedzieli Miłosierdzia Bożego czyli 8 dni trwa Oktawa Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Ten szczególnie radosny czas przeżywania Prawdy Paschalnej, jest jakby jednym Świątecznym Dniem. W najbliższy piątek nie obowiązuje post.

4. We wtorek zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 17:00, w środę na Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy, zaś w sobotę po Mszy św. wieczornej na Różaniec w intencjach naszej parafii. Na to nabożeństwo szczególnie zapraszamy panie z Koła Różańcowego i Grupę Rodzin Nazaretańskich.

5. W czwartek o 18:00 Msza św. w intencji Parafialnego Caritas i ich rodzin oraz za wszystkich darczyńców. Po Mszy Adoracja i spotkanie Grupy Caritas. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za dary i ofiary dla potrzebujących z naszej parafii.

6. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Umieszczone są zdjęcia z tegorocznego Triduum Paschalnego.

5. „Gdyby Chrystus nie Zmartwychwstał, daremna byłaby wiara nasza...” Wszystkim naszym Parafianom i Szanownym Gościom życzymy, aby całe ich życie i wszelkie poczynania znajdowały sens w Zmartwychwstaniu Chrystusa. Zdrowych, pogodnych, błogosławionych Świąt Paschalnych.