08.04.2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA WIELKANOCNA
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

1.    Z racji dzisiejszego święta o godzinie 15:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

 

2.    Dziś o godzinie 15:00 w Parku Moczydło w Warszawie na Woli przy figurze Jezusa Miłosiernego zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem J. Eminencji ks. Kard. Kazimierza Nycza, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego.

 

3.    Jutro będziemy przeżywali przeniesioną z 25.03. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Po raz kolejny Uroczystość ta będzie obchodzona jako „Dzień Świętości Życia”. Naszymi modlitwami obejmijmy szczególnie życie dzieci poczętych.

 

4.    Od najbliższej niedzieli podejmujemy praktykę nabożeństwa „Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny”. Do śpiewu „Godzinek” zapraszamy w każdą niedzielę piętnaście minut przed Mszą św. o godzinie 8:00 czyli 7:45. Także od przyszłej niedzieli, nasz pan organista (p. Dariusz Chudy) przed rozpoczęciem każdej Mszy św. poświęci kilka minut na rozśpiewanie wiernych.

 

5.    Wszystkich Małżonków, którzy w tym roku przeżywają jubileusz sakramentu małżeństwa, od najmłodszych czyli 5 latków, co pięć lat (10, 15, 20 latków itd.) zapraszamy na Mszę św. Jubileuszową w ich intencji o godzinie 12:30. Zapraszamy Was Kochani z Waszymi rodzinami – dziećmi, wnukami.

 

6.    Jest możliwość wzięcia udziału w rekolekcjach do Sanktuarium Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej w dniach 4 – 6 maja br. Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła.