29.01.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dzisiaj na godzinę 15:00 zapraszamy do kościoła na spotkanie opłatkowe tych naszych Parafian, którzy zgłaszali gotowość przyjęcia pielgrzymów podczas ubiegłorocznych ŚDM.

2.    Dziś o godzinie 17:30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

3.    W najbliższy czwartek 2 lutego będziemy przeżywali Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z okolicznościowymi kazaniami i poświęceniem gromnic o 7:00, 17:30, 18:00.

4.    W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. W Pierwszy Piątek Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 17:00 i 18:00. Po Mszy św. o 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja. W Pierwszą Sobotę o godzinie 18:00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy św. Modlitwa Różańcowa w intencjach naszych parafian. Zapraszamy.

5.    W tym tygodniu w liturgii przeżywamy we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana, a w czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

6.    W tym tygodniu kończymy odwiedziny kolędowe. W poniedziałek i wtorek księża odwiedzą rodziny z którymi z różnych powodów nie mogli się spotkać w wyznaczonym terminie. Za waszą kochani serdeczność, gościnność i ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Podsumowanie kolędy w późniejszym terminie.