11.03.2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.     We wtorek 13 marca będziemy obchodzili 5 rocznicę wyboru Papieża Franciszka na Stolicę św. Piotra. Tego dnia o godzinie 17:30 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana z udziałem Episkopatu Polski w intencji Jego Świętobliwości Papieża Franciszka.

 

2.     W czwartek 15.03. o godzinie 18:00 zapraszamy na Mszę św. w intencji członków naszej parafialnej grupy „Caritas” i ich rodzin. Po Mszy św. spotkanie.

 

3.     Z racji trzeciej soboty miesiąca o godzinie 18:00 Msza św. w intencji rodzin Dzieci Utraconych. Po Mszy św. Różaniec.

 

4.     Za tydzień w Piątą Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczną się nasze rekolekcje parafialne będące jednocześnie renowację Misji Świętych. Szczegółowy program podamy za tydzień.

 

5.     Wszystkich studentów zachęcamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych na SGGW, które rozpoczynają się w najbliższy wtorek. Rekolekcje poprowadzi ks. Przemysław „Kawa” Kawecki. Szczegóły na plakacie przy wejściu do kościoła i na stronie parafii.

 

6.     Zapraszamy na pielgrzymkę do Torunia, która odbędzie się 14 kwietnia – szczegóły na plakacie, a zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 

7.     Przez cały Wielki Post można wesprzeć osoby potrzebujące pomocy materialnej. Prosimy o składanie darów rzeczowych do kosza przy figurze św. Antoniego a ofiarę postną do puszki.

 

8.     Zapraszamy małżeństwa cywilne w powtórnym związku po rozwodzie na rekolekcje w dniach 16 – 18 marca 2018 (od piątku o 17:30) w Sulejówku.

 

9.     Za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii składamy z serca „Bóg zapłać”.