26.03.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Ogłoszenia Duszpasterskie

IV Niedziela Wielkiego Postu

 

1. Za tydzień w Piątą Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynają się w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. W tym roku rekolekcje poprowadzi ks. Jarosław Januszewski. Dokładny porządek nabożeństw podamy za tydzień.

2. W najbliższy piątek 31 marca zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w plenerze. Początek prze akademiku SGGW „Bazyliszek" o godzinie 18:30. Zachęcamy do udziału.

3. 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w Dniu Świętości Życia rozpoczęliśmy „Modlitwy w obronie życia, od poczęcia do naturalnej śmierci”. W niedzielę 2 kwietnia zapraszamy na Marsz Świętości Życia. Marsz poprzedza Msza święta o godzinie 11:00 w Archikatedrze Świętego Jana Chrzciciela pod przewodnictwem Księdza Kardynała Kazimierza Nycza. Po Mszy świętej ruszy Marsz do Bazyliki Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

4. W ubiegłą środę rozpoczął się w naszej Parafii „Kurs Przedmałżeński”. Spotkanie w każdą środę o godzinie 18:30 w bibliotece parafialnej.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na wspólne oglądanie filmu „Pasja” Mela Gibsona. Spotkamy się po wieczornej Mszy świętej w Sali Parafialnej - serdecznie zapraszamy.

6. Przez cały Wielki Post można wesprzeć potrzebujących pomocy materialnej osoby z naszej Parafii. Prosimy o składanie darów rzeczowych do kosza przy figurce świętego Antoniego, a Ofiary Postne do puszki. Za dotychczasową pomoc serdecznie dziękujemy.