15.04.2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dziś o godzinie 11:00 w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela, zostanie odprawiona Msza św. inaugurująca XIII Masz Świętości Życia.

 

2.    Dzisiaj podczas Mszy św. o godzinie 12:30 modlimy się w intencji małżonków, którzy przeżywają swój jubileusz Sakramentu Małżeństwa, czyli 5-cio, 10-cio, 15-nasto latków. Zapraszamy Was czcigodni Jubilaci i Wasze rodziny.

 

3.    Dzisiaj o godzinie 19:00 w naszym kościele kolejny koncert z cyklu „Muzyka u św. Katarzyny”. Tytuł koncertu: „Pieśni pielgrzymów”.

 

4.    W związku z 75. Rocznicą wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim pamiętajmy o modlitwie w intencji ofiar.

 

5.    W dzisiejszą niedzielę przeżywamy drugie Narodowe Czytanie Pisma św. – rozpoczynające Tydzień Biblijny.

 

6.    W związku z przypadającą 80 rocznicę kanonizacji św. Andrzeja Boboli, ojcowie jezuici zapraszają do Sanktuarium przy ul. Rakowieckiej w Warszawie na Mszę św. dziękczynną z tej okazji 17 kwietnia (wtorek) o godzinie 19:00, której będzie przewodniczył ks. Bp. Piotr Jarecki.

 

7.    W najbliższy czwartek zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18:00 w intencji parafialnego Zespołu „Caritas”. Po nabożeństwie spotkanie Zespołu.

 

8.    W sobotę o godzinie 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodzin Dzieci Utraconych. Po Mszy św. różaniec w intencjach parafialnych.

 

9.    Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę, przeznaczone będą na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.