25.02.2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

1.    Dziś o godzinie 17:30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

 

2.    Dzisiaj przeżywamy dzień modlitw i solidarności z misjonarzami. Po Mszy św. można złożyć do puszki ofiarę na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.

 

3.    W najbliższą sobotę 3 marca w Bazylice Archikatedralnej w Warszawie odbędą się uroczyste obchody 200-lecia ustanowienia Archidiecezji Warszawskiej. Początek Uroczystości o godzinie 10:00.

 

4.    Także w sobotę 3.03. przypada rocznica nominacji Pasterza Archidiecezji ks. kard. Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie. Natomiast 4.03. obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Kazimierza Królewicza – dzień imienin ks. Kardynała. Z tych okazji polecamy osobę naszego Arcypasterza modlitwom wiernych.

 

5.    W niedzielę za tydzień 4.03. przeżywać będziemy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. O godzinie 13:30 rozpoczną się przy Pomniku Ofiar Terroru Komunistycznego przed naszym kościołem uroczystości okolicznościowe. Bardzo serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Prosimy również, aby od godziny 12:00 nie parkować samochodów w pobliżu Pomnika.

 

6.    W najbliższą środę 28.02. po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Wspólnoty modlitewnej św. Charbela. Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

7.    W tym tygodniu w Pierwszy Czwartek Miesiąca o godzinie 18:00 Msza św. o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym kapłanie.

W Pierwszy Piątek Miesiąca zapraszamy o godzinie 17:00 dzieci na Drogę Krzyżową, a o godzinie 17:30 na Mszę św.  Mszę św. o godzinie 18:00 oraz Adorację Krzyża i Drogę Krzyżową dla wszystkich po Mszy św. współtworzyć będzie zespół muzyczny Ruah z Płocka. Spowiedź podczas Mszy św.

W Pierwszą Sobotę Miesiąca o 18:00 Masza św. o niepokalanym Sercu Maryi. Po Mszy św. Różaniec w intencjach parafialnych.

 

8.    Przez cały Wielki Post można wesprzeć potrzebujące pomocy materialnej osoby. Prosimy o składanie darów rzeczowych do kosza przy figurze św. Antoniego, a ofiarę postną do puszki.