12.03.2017 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś przeżywamy niedzielę pomocy misjonarzom tzw. Ad Gentes. Posługę misjonarek i misjonarzy można wspomóc modlitwą i ofiarami do puszek.

2. Jutro – w czwartą rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Ojca św. Franciszka obchodzić będziemy Święto Papieskie. Osobę i posługę papieża polecamy Bożej opiece.

3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej przez cały Wielki Post w każdy piątek o 17:00 dla dzieci i po Mszy św. wieczornej. Gorzkie żale w niedzielę o 17:00.

4. Dziś po wieczornej Mszy św. około godziny 19:00 zapraszamy na koncert z cyklu „Muzyka u św. Katarzyny” pt. „Śpiewy na Wielki Post”.

5. Dary rzeczowe dla osób potrzebujących pomocy materialnej można złożyć do kosza przy figurze św. Antoniego, a do puszki ofiarę postną. W tym roku zapraszamy do konkretnej pomocy osobie niepełnosprawnej z naszej parafii. Pragniemy na wiosnę z ofiar i wpływów do parafialnego „Caritas” wybudować jej toaletę i łazienkę w domu. Za wszystkich darczyńców będzie odprawiona Msza św. w najbliższy czwartek o godzinie 18:00. Jest to także dzień spotkania parafialnego „Caritas” na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

6. W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 Msza św. w intencji Rodzin Dzieci Utraconych.