25.12.2016 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
BOŻE NARODZENIE

  1. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze święte w porządku niedzielnym.
  2. Bardzo dziękuję ks. Wojciechowi za przygotowanie i udekorowanie szopki bożonarodzeniowej. Dziękuję też p. Janowi Szumilasowi za pomoc w przygotowaniu szopki oraz ustawienie i udekorowanie choinek.

  3. Pragnę jeszcze raz bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy wsparli naszych potrzebujących pomocy materialnej parafian, darem rzeczowym lub ofiarą. Dziękuję również wszystkim, którzy pełnili dyżury w sklepiku przy świecach „Caritas” i opłatkach. Ofiary z opłatków w tym roku były cegiełką m.in. na rzecz dokończenia obrazów w pracowni p. Jerzego Maciejewskiego. Widzimy w prezbiterium już gotowy obraz św. Stanisława Papczyńskiego. Po świętach zostanie umieszczony obok niego obraz sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

  4. W drugi dzień świąt 26.12.2016 po Mszy świętej wieczornej, o godzinie 19:00 zapraszamy na koncert Kolęd w ramach cyklu: „Muzyka u św. Katarzyny”.

  5. Od Bożego Narodzenia do Nowego Roku przeżywamy liturgiczną Oktawę Świąt Narodzenia Pańskiego. We wtorek przypada święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W środę święto św. Młodzianków Męczenników. W piątek święto Świętej Rodziny.

  6. W sobotę 31.12.2016 nie będzie Mszy św. o godzinie 17:30. Zapraszamy za to na Adorację Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:30, a o godzinie 18:00 na Mszę św. dziękczynną na zakończenie Roku Pańskiego 2016.

  7. W najbliższą niedzielę 01.01.2017 Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nie ma Mszy św. o godz. 8:00. Pozostałe Msze św. jak w niedziele.