Dojazd do parafii św. Katarzyny z okolic:

Dworca Centralnego:

Najszybciej i najwygodniej linią metra M1 w kierunku KABATY do stacji SŁUŻEW, gdzie należy przesiąść się do autobusu linii 317 (w stronę WILANOWA) lub 189 (w kierunku SADYBA) i dojechać do przystanku NOWOURSYNOWSKA.

Dworca Warszawa Zachodnia:

Koleją Dojazdową WKD (kierunek PODKOWA LEŚNA) dojechać do stacji WARSZAWA RAKÓW, gdzie należy przesiąść się do autobusu linii 189 (kierunek SADYBA) i wysiąść na przystanku NOWOURSYNOWSKA.

Pociągiem lokalnym w stronę LOTNISKO CHOPINA dojechać do stacji WARSZAWA SŁUŻEWIEC (do stacji Służewiec dojeżdża kilka linii pociągów np. S1) gdzie należy przesiąść się do autobusu linii 189 (kierunek SADYBA) i dojechać do przystanku NOWOURSYNOWSKA.

Dworca Warszawa Wschodnia:

Najszybciej skierować się pociągiem lokalnym do stacji WARSZAWA CENTRALNA lub WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE gdzie należy przejść do linii metra M1 w kierunku KABATY do stacji SŁUŻEW, gdzie należy przesiąść się do autobusu linii 317 (w stronę WILANOWA) lub 189 (w kierunku SADYBA) i dojechać do przystanku NOWOURSYNOWSKA.

 

PLAN SPOTKANIA:

  • Msza św. o godzinie 18:00 (nie będzię Mszy św. o godzinie 17:30)
  • W czasie homili - don Marco - opiekun z ramienia Kurii Terni - przedstawi osobę fra Elia
  • Po Mszy św. Katecheza fra Elia

 

Przy kościele św. Katarzyny jest bardzo ograniczona liczba miejsc parkingowych! Istnieje szansa braku możliwości zaparkowania samochodu w pobliżu kościoła! Najlepiej skorzystać z komunikacji miejskiej!

Poniżej lokalizacja kościoła: